Login mijn Hoogt
Follow Hoogt on TwitterFacebook

Walk with Me

Documentaire
Marc Francis/Max Pugh

White Sun

Wereldcinema
Deepak Rauniyar

Jupiter's Moon

Oost-Europese Cinema
Kornel Mundruczo

Kaartjes kopen

Vandaag11:45

Liefde is aardappelen

Documentaire
Aliona van der Horst

Manifesto

West-Europese Cinema
Julian Rosefeldt

Draken & Deuntjes (5+)

Kinderfilm
Arnaud Demuynck

Kaartjes kopen

Vandaag14:45

Loving Vincent

Animatie
Dorota Kobiela, Hugh Welchman

Kedi

Documentaire
Ceyda Torun

A Gentle Creature

Oost-Europese Cinema
Sergei Loznitsa

Daphne

West-Europese Cinema
Peter Mackie Burns

The Square

West-Europese Cinema
Ruben Östlund

Heartstone

West-Europese Cinema
Guðmundur Arnar Guðmundsson

Until The Birds Return

Wereldcinema
Karim Moussaoui

De wereld maakt muziek - RASA

Documentaire
Margriet Jansen

Kaartjes kopen

Morgen15:00

No Place For A Rebel - met Q&A

Documentaire
Maartje Wegdam/Ariadne Asimakopoulos

Kaartjes kopen

Morgen15:30

't Hoogt Sneak

Divers
Onbekend

Kaartjes kopen

Di 21/1121:30

De Rode Ziel

Documentaire
Jessica Gorter

Insyriated

Wereldcinema
Philippe Van Leeuw

Eraserhead

Klassiekers
David Lynch

Funky Friday - Prince: Sign 'o' the Times

Filmconcert
Prince

Kaartjes kopen

Vr 24/1121:00

Dikkertje Dap (4+)

Kinderfilm
Barbara Bredero

Mimosas

Wereldcinema
Oliver Laxe

The Killing of a Sacred Deer

West-Europese Cinema
Yorgos Lanthimos

Exhibition on Screen - Canaletto - The Art of Venice

Kunst en Nieuwe Media
David Bickerstaff

Movies & Science - Merchants of Doubt

Documentaire
Robert Kenner

Kaartjes kopen

Ma 4/1219:00

Final Portrait

West-Europese Cinema
Stanley Tucci

Les Uns et Les Autres

Klassiekers
Claude Lelouch

Wonderstruck

Amerikaanse Cinema
Todd Haynes

De dieren uit het Hakkebakkebos (4+)

Kinderfilm
Rasmus A. Sivertsen

Het Mysterie van de Melkrobots

Documentaire
Vuk Janic

Kaartjes kopen

Zo 10/1216:00

The Square - English Subtitles

West-Europese Cinema
Ruben Östlund

Kaartjes kopen

Ma 11/1218:45

Instant Dreams | FOTODOK | Visuele lezing Martijn van de Griendt

Documentaire
Willem Baptist

Kaartjes kopen

Di 12/1219:15

IQMFF on Tour - Girl Unbound

Gay and Lesbian Cinema
Erin Heidenreich

IQMFF on Tour - The Wound

Gay and Lesbian Cinema
John Trengove

Kaartjes kopen

Wo 13/1221:00

Instant Dreams

Documentaire
Willem Baptist

Rita & Krokodil (2+)

Kinderfilm
Siri Melchior

Roze Film - Lazy Eye

Gay and Lesbian Cinema
Tim Kirkman

The Woman Who Left

Aziatische Cinema
Lav Diaz

Dag van de Korte Film

Divers
Divers

Kaartjes kopen

Do 21/1221:00

The Long Season

Documentaire
Leonard Retel Helmrich

The General - Familievoorstelling met live muziek

Klassiekers
Buster Keaton

Kaartjes kopen

Do 28/1216:00

Exhibition on Screen - Vermeer

Kunst en Nieuwe Media
David Bickerstaff

Exhibition on Screen - Cézanne - Portraits of a life

Kunst en Nieuwe Media
Phil Grabsky

Exhibition on Screen - Girl with a Pearl Earring

Kunst en Nieuwe Media
David Bickerstaff